w

Zdrada i upokorzenie

Anonimowe wyznanie

Witam wszystkich.
3 lata temu mój mąż mnie zdradził.. jesteśmy młodym małżeństwem. Mieliśmy wtedy syna mial roczek.

To był dla mnie ogromny szok po tym jak dowiedziałam sid że mnie zdradził.. na dodatek zdradził mnie z uczennicą.. (On jest nauczycielem)

Mozecie sobie wyobrazić jak się wtedy czułam. Kazdy prosił żebym mu wybaczyla, bo przeciez mamy dziecko… więc zlitowalam się i tak po prostu wybaczylam..

Mieszkamy z jego rodzicami i tak naprawdę to Oni są głównym powodem naszych kłótni.. wciąż mu o mnie źle mówią.. jak wychodze to mówią na mnie a jak on wychodzi to podburzają mnie przeciwko niemu..

W styczniu urodził nam się drugi syn. I of tego czasu wszystko się zmieniło.. mój mąż strasznie się zmienił. wciąż wychodzi z domu, ucieka w pracę.. nocami siedzi w swoim bierze byle by nie spędzać z nami czasu.. Powiedział mi miesiąc temu że mnie nie kocha… Że wszystko sie zmieniło od czasu kiedy urodziłam mu drugie dziecko. Pisał nawet do znajomej że drugie dziecko to gwóźdź do trumny.

Non stop klocimy sie z jego rodzicami bo Oni non stop mówią mu o mnie źle i jak on to stwierdził ze to sprawilo że zwatpil w uczucie..

Bardzo dzwinie się zachowuje, dokladnie tak samo jak wtedy kiedy mnie zdradzal.
Od stycznia non stop chodzi na jakies imprezy sam. Beze mnie.
I codziennie mi powtarza że nic do mnie nie czuje ale nie wie co ma zrobić bo mamy dzieci.

Czuje że znowu mnie zdradza… powiedział że musimy wyprowadzić się z domu jeśli chcemy ratować małżeństwo bo rodzice pogarszają sytuacje. Czy to nie jest tak że On chcr się wyprowadzić nie dlatego zeby ratować małżeństwo ale żeby rodzice nie widzieli co robi i gdzie jezdzi?

Czy to nie jest tak że On chcr się wyprowadzić żeby mógł zas powiedzieć że chciał ratować małżeństwo ale się nie udało i dlategi się rozstajemy?

Non stop pisze na telefonie.. ma hasło na wykrycie twarzy.. Może powinnam odejść? Tylko czy poradzę sobie z dwójką dzieci? A może powinnam zawalczyć o małżeństwo bo mamy dzieci??

Podobał ci się tekst?

4 liczba punktów
Łapka w górę Łapka w dół

1 Komentarz

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.